Marka Turismo – Twoje najlepsze źródło oryginalnych wzorów felg samochodowych!

0 Comments
Marka Turismo – Twoje najlepsze źródło oryginalnych wzorów felg samochodowych!

Marka Turismo zyskała swoją renomę na rynku felg samochodowych w bardzo krótkim czasie. Ich historia sięga lutego 2018 roku, kiedy stworzyli spersonalizowane i indywidualnie zaprojektowane felgi samochodowe, a to wszystko na odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie. Na samym początku zaczęli tworzyć w niewielkim studiu projektowym we Wrocławiu. To właśnie w tym miejscu ten producent alufelg zaprojektował pierwsze prototypy, unikalne wzory i zaawansowaną technologię produkcji. Wojciech Maląg, czyli założyciel Turismo, był i nadal jest aktywny w branży automotive, co spowodowało, że miał doświadczenie z klientami z tego świata. Ich ekskluzywne felgi nie są jedynie felgami samochodowymi, a prawdziwymi dziełami sztuki, które są dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji. Jeżeli poszukujesz oryginalnych wzorów felg samochodowych produkowanych przez doświadczonego producenta alufelg, to Turismo jest właśnie dla Ciebie!

Najlepsza produkcja felg samochodowych – dlaczego warto zdecydować się na ofertę produktową marki Turismo?

Marka Turismo i oryginalne wzory felg to doskonałe połączenie, które z pewnością chwyci Cię za serce! Tę firmę wyróżnia przede wszystkim to, że każda osoba pracująca tutaj, robi to z pasji. Zintegrowanie profesjonalizmu właśnie z tym czynnikiem to mieszanka, która sprawia, że ich produkty są wyjątkowe. Charakteryzują się innowacyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Projektują i produkują nowoczesne oraz oryginalne wzory felg, które nie tylko wyglądają świetnie, lecz także zapewniają doskonałą wydajność na drodze. Produkty przez nich tworzone mają potwierdzoną jakość certyfikatem ISO. Jest to dowód na to, że produkcja alufelg w tym miejscu jest zgodna z międzynarodowymi standardami jakości. Na swoim koncie mają prawie 400 projektów, czym zyskali zaufanie klientów na całym świecie. Firma Turismo to nie tylko marka, to także społeczność pasjonatów motoryzacji, z którymi możesz dzielić się swoją miłością do samochodów!

Ekskluzywne felgi samochodowe od znanej i lubianej marki Turismo! Sprawdź, dlaczego są aż tak popularne!


Proces tworzenia felg opiera się na latach doświadczenia produkcyjnego, kreatywnych wizjach i wykorzystaniu nowoczesnych oraz innowacyjnych technologii. Firma Turismo jest otwarta na każdy projekt, a ich kute felgi aluminiowe typu „forged” to kwintesencja luksusu i jakości. Cały proces tworzenia i projektowania zaczyna się od stworzenia nowego wzoru lub personalizacji istniejącego, zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Możesz mieć pewność, że wyspecjalizowany dział inżynieryjny nadzoruje cały proces produkcji – od początku do końca. Zespół specjalistów dba o każdy detal, gwarantując, że ich felgi samochodowe spełniają najwyższe standardy jakości. Jeżeli zdecydujesz się na ekskluzywne felgi samochodowe od marki Turismo, to postawisz nie tylko produkty, lecz także na doświadczenie i pasję. Nie wahaj się i sprawdź koniecznie już dziś!